درباره ما

اهداف سفر بخیر

اهداف ما

در راستای اهداف دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری سفربخیر در جهت گسترش ارائه نوین خدمات گردشگری با کیفیت بالا و قیمت مناسب ودسترسی آسان وارزان از طریق اینترنت وبه صورت آنلاین و توجه به کلیه ابعاد سفرنسبت به مقصد ، زمان ، و فصل سفر و بطور کلی برگزاری تخصصی سفرو گردشگری اینک بر آن شدیم از این طریق به اطلاع رسانی پرداخته تا زمینه مناسب تری جهت خدمات رسانی و آگاه ساختن مسافران محترم فراهم آید.

تجارت الکترونیک

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری سفر بخیر جهت تحقق اهداف مذکور اقدام به راه اندازی سامانه خرید بلیط در کلیه مسیر های داخلی و خارجی تا با انجام کلیه امور خرید و استرداد به صورت آنلاین صورت پذیرد تا از پیشگامان تجارت الکترونیک در زمینه گردشگری گردد و در این زمینه جهت جلب اعتماد کاربران و مشریان گرامی اقدام به اخذ نشان اعتماد الکترونیک از وزارا صنعت و معدن و تجارت نموده است که همواره در صفحه اصلی این سایت جهت اطمینان در معرض نمایش عموم می باشد

خدمات ما

دفتر خدمات مسافرتی وگردشگری سفربخیر اقدام به گارانتی هتل در شهرهای مشهد کیش شیراز اصفهان نموده است که امکان رزرو از طریق سیستم اینترنتی آنلاین ودریافت واچر الکترونیکی فراهم می باشد . چنانچه شهر مقصد شما جزو هتل های گارانتی شده نباشد می توانید با تماس با دفتر و رزرو ازطریق سیستم یکپارچه به صورت آنی رزو نمایید. دفترخدمات مسافرتی وگردشگری سفربخیر در راستای رسالت خود در زمینه گردشگری در مقاصد سفرنیز همراه با میهمانان عزیز می باشد درجزیره کیش انواع خدمات تفریحی ازجمله تفریحات دریای کشتی های تفریحی سافاری پارک دلفین ها و... در مشهد مقدس شیرازو اصفهان گشت های انتخابی نیم روزی وبازدید از اماکن دیدنی وتاریخی ارائه می گردد که شما می توانید در هنگام خرید تور یا بلیت هواپیما ویا حتی زمانی که در مقصد هستید از طریق اینترنت آن را خریداری نمایید.

رزرواسیون هتل

رزرو هتل در شهرهای داخلی و خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز

رزرو آنلاین پرواز در تمامی مسیر ها

رزرو خدمات گردشگری و تفریحی

کیش (اجاره ماشین، پارک دلفین ها و ...)

رزرو تور های داخلی و خارجی

رزرو تور با پایین ترین قیمت

اطلاعات بیشتر و رزرو تور

021-88482010

site traffic analytics